reklama
Wjechał o poranku w barierki. Był kompletnie pijany! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Wjechał o poranku w barierki. Był kompletnie pijany!

0

W poniedziałek, 9 listopada, tuż przed godziną 8 dyżurny staszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści którego wynikało, że w Połańcu na jednej z ulic doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci bardzo szybko dotarli na miejsce, zastając za kierownicą renaulta siedzącego mężczyznę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że 54-latek był nietrzeźwy. Teraz nieodpowiedzialny kierowca swoje zachowanie tłumaczyć będzie przed sądem.

We wczorajszy poranek do stanowiska kierowania staszowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z połanieckich ulic doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki renault stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne, wjeżdżając tym samym na chodnik. Policjanci zastali 54-letniego sprawcę siedzącego za kierownicą swojego pojazdu. Nie byłoby w tym zdarzeniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że po przebadaniu mężczyzny na stan trzeźwości okazało się, że sprawca zdarzenia w swoim organizmie miał blisko 3,3 promila.

Zobacz także:
– Tragedia na drodze, nie żyje kierowca dostawczego busa

– Jacek Polak z zespołu Mr. Pollack nie żyje
– Efekty prac nad jeziorem coraz bardziej widoczne! [wideo][zdjęcia]

Teraz mieszkańcowi powiatu staszowskiego grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie także za popełnione wykroczenie.

Źródło/Fot. KPP w Staszowie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.