Włamali się do domu, skrępowali i okradli 61-latka. Sprawcy rozboju zatrzymani - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 29 maja
reklama

Włamali się do domu, skrępowali i okradli 61-latka. Sprawcy rozboju zatrzymani

0

Trzech sprawców, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej w jednym z domów w Ulanowie (pow. niżański) usłyszało zarzuty. Mężczyźni skrępowali przebywającego tam 61-latka, ukradli portfel i kilka przedmiotów gospodarstwa domowego.

Policjanci z wydziału kryminalnego niżańskiej komendy odnaleźli sprawców rozboju, do którego doszło na początku listopada. Wówczas trzech mężczyzn weszło do jednego z domów w Ulanowie, zaatakowało i skrępowało i okradło przebywającego tam 61-letniego mężczyznę.

Łupem agresorów padł między innymi portfel z zawartością oraz pieniądze w kwocie 1000 złotych, podkaszarka spalinowa, waga, telefon komórkowy, zegar oraz żelazko. Ponadto mężczyźni grozili 61-latkowi.

Zobacz także: 
– „Łowcy nastolatek” grozi do 20 lat więzienia. Zgwałcił przynajmniej dwie nieletnie

Pokrzywdzony mężczyzna złożył zawiadomienie na komisariacie, opisując przebieg zdarzenia. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w toku sprawy odnaleźli, a następnie zatrzymali trzech sprawców rozboju.

Napastnicy usłyszeli zarzuty. Skradzione w wyniku przestępstwa przedmioty, zostały odzyskane i przekazane właścicielowi. Teraz zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.