Wpadka Zarzecza, Wola Zarczycka i Hucisko depczą po piętach. Regiofutbol - przegląd weekendu [Klasa A, grupa II Stalowa Wola]

15:33, 28.10.2019 KR Aktualizacja: 15:48, 28.10.2019

W minionej kolejce sporą wpadkę zaliczyło KP Zarzecze. Lider rozgrywek przegrał z walczącą o utrzymanie Victorią Giedlarowa 2:1 w samej końcówce spotkania. Okazji na zbliżenie się w tabeli nie zmarnowała Azalia Wola Zarczycka oraz Sokół Hucisko.

Zarzecze prowadziło z Giedlarową po golu w 37. minucie (bramkę strzelił Adam Erdzik). Gospodarze jednak walczyli z faworytem tego spotkania do samego końca, co się opłacił. Victoria zdobyła bramki w 85` i 89` minucie, zapewniając sobie cenne 3 punkty w walce o utrzymanie.

Będąca za Zarzeczem Azalia Wola Zarczycka wykorzystała niespodziewaną porażkę lidera, wygrywając wysoko z Staromieszczanką 6:2. Tak samo Sokół Hucisko, po zwycięstwie ze spadkowiczem Spartą Jeżowe 0:1, zbliżył się do KP Zarzecze.