Zderzenie czterech aut na wiadukcie w Tarnobrzegu. Ogromne korki na ulicach miasta [aktualizacja] [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 20 maja
reklama

Zderzenie czterech aut na wiadukcie w Tarnobrzegu. Ogromne korki na ulicach miasta [aktualizacja] [zdjęcia]

0
1 z 26

Dziś w godzinach przedpołudniowych, na tarnobrzeskim wiadukcie doszło do zderzenia czterech pojazdów. Kolizja spowodowała paraliż na kilku ulicach miasta. Droga jest całkowicie zablokowana, policja kieruje kierowców na objazdy.

We wtorek, 2 listopada, około godziny 11:30, na tarnobrzeskim wiadukcie doszło do poważnego zderzenia czterech pojazdów. Na miejsce skierowana została policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. O przebiegu zdarzenia poinformowała „Tygodnik Nadwiślański” oficer prasowa tarnobrzeskiej policji, podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Zobacz także: 
– Nowe informacje w sprawie tragedii na przejeździe kolejowym [zdjęcia]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jako pierwszy w kierunku wiaduktu od strony miasta Stalowej Woli, jechał hyunday, za nim dacia, trzecim pojazdem była toyota. W te samochody uderzył jadący bezpośrednio za nimi bus marki Renault Master. Siła uderzenia była na tyle duża, że toyotę wyrzuciło z kolumny, zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w barierę ochronną.

Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udziela pomocy kierowcy toyoty. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu występują na ulicy Sienkiewicza od strony miasta i od strony os. Mokrzyszów, a także na ulicy Piłsudskiego.

 

1 z 26

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.