reklama
Złapani przed sklepem. W samochodzie marihuana i mefedron - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Złapani przed sklepem. W samochodzie marihuana i mefedron

1

W trakcie wspólnych działań, policjanci z Niska i funkcjonariusz służby celno-skarbowej z Rzeszowa zabezpieczyli narkotyki. Pojazd, w którym znajdowały się substancje zakazane, stał na parkingu pod sklepem. Funkcjonariusze zabezpieczyli 130 gramów marihuany i mefedronu.

W czwartek, 28 stycznia, niżańscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej z Rzeszowa, w zaparkowanym przed sklepem samochodzie znaleźli narkotyki. Obok pojazdu stała młoda kobieta, a za kierownicą siedział jej mąż.

W trakcie legitymowania kobieta była bardzo zdenerwowana. Po otwarciu drzwi samochodu, funkcjonariusze poznali powód jej nerwowego zachowania. Z wnętrza auta czuć było intensywny zapach marihuany. Reklamówka z narkotykami leżała pod siedzeniem pasażera. W środku były woreczki z suszem i białą substancją oraz młynek do rozdrabniania, szklana, osmolona lufka i waga.

Zobacz także:
– W Rudniku nad Sanem ma powstać nowoczesny dom kultury
– Łupem złodzieja padło 7 butli z gazem
– Auto ciężarowe wjechało w płot jednej z posesji [zdjęcia]

Policjanci zabezpieczyli narkotyki do ekspertyzy w celu stwierdzenia zawartości substancji zakazanych. Wstępne testy potwierdziły, że w zabezpieczonych woreczkach znajdują się marihuana i mefedron.

W sumie policjanci i funkcjonariusz KAS zabezpieczyli 100 gramów marihuany i 30 gramów mefedronu. Dzięki temu na rynek nie trafi 130 gramów poporcjowanych narkotyków.

Źródło: KPP Nisko

Jeden komentarz

  1. Na szczęście!!! Wkońcu dzieciaki naćpane marihuaną nie beędo latali po ulicy i nie strach wyjści że mnie ktoś zasztyletuje,…