59-latka kradła w sklepie. W dodatku kilkukrotnie - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

59-latka kradła w sklepie. W dodatku kilkukrotnie

0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Połańcu w minioną sobotę zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież artykułów gospodarstwa domowego, do której doszło poprzedniego dnia. Mieszkanka gminy Połaniec ,,przyłapana” została na gorącym uczynku kradzieży kolejnych produktów. 59-letnia kobieta za swój czyn odpowie przed sądem. Grozić może jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 6 listopada, kilkanaście minut po godzinie 13.00 do dyżurnego staszowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie miasta miała miejsce kradzież. Skierowani na miejsce połanieccy policjanci ustalili, że kobieta w wieku około 60 lat, ubrana w jasny, długi płaszcz, z maseczką na twarzy dokonała kradzieży artykułów gospodarstwa domowego na łączna kwotę bliską 700 zł. Następnego dnia przed południem dyżurny poinformowany został, że ta sama kobieta, która dzień wcześniej dokonała kradzieży, pojawiła się ponownie w sklepie. Nie próżnując, dokonała kradzieży kolejnych produktów o łącznej wartości 109 zł. Policjanci na miejscu dokonali zatrzymania 59-letniej mieszkanki gminy Połaniec. W trakcie przeszukania jej miejsca zamieszkania mundurowi ujawnili skradzione w piątkowe popołudnie przedmioty, a także inne artykuły, które jak się okazało kobieta ze sklepu wyniosła kilka dni wcześniej. Łączna wartość wszystkich skradzionych artykułów wyceniona została na kwotę bliską 1800 zł.

Zobacz także:
– Koronawirus – ponad 50 nowych zakażeń w pow. sandomierskim, ponad 20 w pow. opatowskim
– Efekty prac nad jeziorem coraz bardziej widoczne! [wideo][zdjęcia]
– Tarnobrzeg. Mężczyzna zakażony koronawirusem zatrzymany obok urzędu miasta [zdjęcia]

59-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży. Za czyn, którego się dopuściła grozić może jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. JSz
Źródło: KPP w Staszowie

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.