Czterech mężczyzn próbowało ukraść artykuły za blisko 1600 zł. Odnaleźli ich policjanci - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Czterech mężczyzn próbowało ukraść artykuły za blisko 1600 zł. Odnaleźli ich policjanci

1

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ożarowie ustalili i zatrzymali czterech sprawców usiłowania kradzieży artykułów alkoholowych, chemicznych i kosmetycznych z jednego z supermarketów na ternie miasta. Okazali się nimi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzecz działa się w drugim tygodniu września. O tym, że grupa mężczyzn usiłuje wywieźć ze sklepu towar za niemal 1600 zł powiadomili policję jego pracownicy. W chwili, gdy zostali nakryci na tym procederze porzucili koszyk z „zakupami” i oddalili się z miejsca zdarzenia. Czynności zrealizowane przez funkcjonariuszy z Ożarowa doprowadziły do wytypowania i zatrzymania niesfornych „klientów”. Okazali się nimi 43-latek, 21-latek, 19-latek i 17-latek. Wszyscy to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. W miniony piątek usłyszeli zarzuty.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. 47-latek leżał rano zziębnięty przy garażu. Jego życie uratowali policjanci

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Opatowie zastosował wobec mężczyzn poręczenie majątkowe i dozór policji. O ich losie zdecyduje teraz Sąd. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. KCW

Źródło: KPP Opatów

Jeden komentarz

  1. pracowity Jasio na

    Rząd nie uczy ludzi pracować a jedynie wyciągać rąsie po kasiorę. Proponuję nauczyć tych ludzi pracy i skierować do pracy do sprzątania miasta lub do kamieniołomów. Uczyć należy szacunku do pracy.