reklama
Dni Tarnobrzega 2022. Burza przerwała świetną zabawę pod sceną [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Dni Tarnobrzega 2022. Burza przerwała świetną zabawę pod sceną [zdjęcia]

0
1 z 10

Burza i rzęsiste opady deszczu przerwały koncerty pierwszego dnia Dni Tarnobrzega 2022 i to w momencie, gdy zabawa pod dużą sceną właśnie się rozkręcała.

Pierwszy dzień Dni Tarnobrzega 2022 minął pod znakiem różnego rodzaju atrakcji. Nad Jeziorem Tarnobrzeskim bawiono się i na brzegu i na wodzie. Wielu uczestników imprez starało się połączyć rozrywkowy charakter święta miasta z plażowaniem. Na brak klienteli nie narzekały też lokale gastronomiczne nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego.

Koncerty na dużej scenie rozpoczęły się o godzinie 16.00. Jednak tłumnie zaczęło się tu robić, gdy na scenie zameldowała się Lanberry. Ostre rockowe granie i szybko nawiązany przez wokalistkę kontakt z publicznością sprawiły, że sektory przed sceną zaczęły się szybko wypełniać. Niestety, nie potrwało to długo. Już przy czwartym kawałku śpiewanym przez Lanberry, rozpętała się burza, zaczął padać ulewny deszcz, a koncert, ze względów bezpieczeństwa, trzeba było przerwać. Konieczne było też zamknięcie lunaparku, również stoiska gastronomiczne straciły klientów.

Występy na dużej scenie nie zostały wznowione, gwiazda wieczoru, Electric Light Orchestra, wystąpi w niedzielę, 24 lipca.

1 z 10

Zostaw odpowiedź