Dzieci z parafii na Serbinowie wyruszyły na wypoczynek do Zakopanego [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Dzieci z parafii na Serbinowie wyruszyły na wypoczynek do Zakopanego [zdjęcia]

1

Po raz kolejny dzieci ze Świetlicy Środowiskowej przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie udały się na wyjazd do Zakopanego. Finansowego wsparcia kolonii udzielił prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Od 2008 roku dzieci ze Świetlicy Środowiskowej przy Parafii MBNP na Serbinowie w Tarnobrzegu wyjeżdżają na letni wypoczynek do Zakopanego. Nie inaczej jest w tym roku. Grupa 40 dzieci wraz z wychowawcami rozpoczęła pierwszy dzień wypoczynku z modlitwą i błogosławieństwem ks. proboszcza Jana Biedronia.

Wypoczynek tarnobrzeskich dzieci jest możliwy m.in. dzięki wsparciu władz miasta. Z rąk prezydenta Dariusza Bożka dzieci otrzymały czapeczki oraz owoce i słodycze, a także dofinansowanie kolonii letniej.

Dzięki wsparciu uczestnicy wyjazdu będą mogli skorzystać z bogatej oferty programowej podczas kolonii i wielu atrakcji, takich jak Termy Chochołowskie, zwiedzanie Krakowa czy wycieczkę w Pieniny.

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Moje dziecko po wyjeździe na zimowisko nabawiło się traumy i do dziś nie chce nawet słyszeć o jakimkolwiek wyjeździe zorganizowanym choć już trochę czasu minęło.