Policjanci pomogli kierowcy uporać się z awarią ciężarówki. Otrzymali list z podziękowaniami - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Policjanci pomogli kierowcy uporać się z awarią ciężarówki. Otrzymali list z podziękowaniami

0

Niżańscy funkcjonariusze policji pełniący patrol na drodze krajowej nr 19, pomogli kierowcy z Radzynia uporać się z awarią ciężarówki. W ramach wdzięczności za okazaną pomoc mężczyzna wysłał do komendanta listowne podziękowania. 

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nisku st. sierż. Ewa Piątek i st. post. Arkadiusz Draus, podczas pełnienia służby na drodze krajowej nr 19, zauważyli unieruchomiony pojazd ciężarowy na poboczu, przy wjeździe na most na rzece San. Jak się okazało, ciężarówka po przejechaniu kilkuset kilometrów, nieoczekiwanie uległa awarii.

„Gdy okazało się niemożliwe uruchomienie samochodu na miejscu, przy współpracy z oficerem dyżurnym, pomogli wezwać lawetę do przetransportowania pojazdu do warsztatu naprawczego” – napisał w liście wdzięczny mieszkaniec Radzynia, z którym policjanci zostali na miejscu zdarzenia do momentu odjazdu lawety, dbając przy tym o bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu na drodze.

Zobacz także: 
– Ferie zimowe w Tarnobrzegu. Jakie atrakcje przygotowało miasto?

„Okazali zainteresowanie i udzielili mi bardzo życzliwej i skutecznej pomocy w trudnej sytuacji drogowej, w jakiej się znalazłem w związku z awarią mego samochodu” – napisał kierowca. Wyrazy wdzięczności i podziękowania wpłynęły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nisku nadkom. Dariusza Szybiaka.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.