Koszmarny wypadek w Tarnobrzegu. 2 osoby nie żyją [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 24 maja
reklama

Koszmarny wypadek w Tarnobrzegu. 2 osoby nie żyją [zdjęcia]

4

Dwie osoby nie żyją – to efekt wypadku, do jakiego doszło w sobotni wieczór na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Jadący z dużą prędkością motocyklista wjechał w przechodzącego przez jezdnię mężczynę. Obaj zginęli na miejscu.

– Na razie nie mamy jeszcze potwierdzonej tożsamości ofiar. Cały czas trwają czynności – mówi dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

W miejscu, gdzie doszło do tragedii, zebrał się spory tłum gapiów. Niektórzy mówią, że przed wypadkiem motocyklista próbował jechać na jednym kole. Inni, że chwilę wcześniej przemkął przez skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Sienkiewicza. Strażacy i policjanci na razie nie komentują tych informacji. Twa ustalanie przyczyn wypadku.

– Z pierwszych ustaleń wynika, że motocyklista był sam. Na pewno jechał bardzo szybko – mówi dyżurny KMP.

O tym, że motocyklista jechał z dużą prędkością mówią także świadkowie. Potrącony meżczyna miał natomiast przechodzić przez jezdnię w miejscu do tego nieprzeznaczonym, kilkanaście metrów od oznakowanego przejscia dla pieszych.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że motocyklista miał okołp 30 lat (motocykl ma rejestrację z powiatu tarnobrzeskiego), potrącony mężczyzna miał około 50 lat.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/fotowiec…

4 komentarze

    • Czy Ty zawsze porządnisiu przechodziłeś pasami, ani razu nie przeszedłeś w miejscu niedozwolonym? I co ? Wtedy może Cię pier…ąć motor rozpędzony do 200 km/h uważasz że to normalne? Taka kara za przechodzenie w niedozwolonym miejscu?

  1. Jednego z dawców organów mniej. I o to chodzi. Nie mam litości dla takich … Szkoda zmarłego niewinnego człowieka.

    • To był mój kolega z klasy zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz wyobraź sobie że może to czytać jego matka