autopromocja

Lasowiacki haft dla każdego! Fundacja GA MON prosi o wsparcie

0

Fundacja Artystyczna GA MON rozpoczyna akcję crowfundingową. Celem jest zebranie pieniędzy na maszynę hafciarską, która kosztuje 25 tysięcy złotych.

Finansowanie społecznościowe, czyli crowdfunding, to forma wspierania pieniężnego różnego rodzaju projektów przez społeczność. Ludzie zostają zaangażowani wokoło danego projektu, i finansują go poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat.

CZYTAJ TAKŻE:

Zbiórka pieniędzy na małego Piotrusia z Połańca

91-latek z Tarnobrzega nie wytrzymał kłótni z małżonką i wezwał Policję

Startujemy z II edycją największego w naszym regionie PLEBISCYTU WESELNEGO – Wesele, hej wesele!

Właśnie dzięki crowdfundingowi Fundacja Artystyczna Gamon chce wyjść z haftem lasowiackim „na ulicę”, by był on dostępny dla każdego – za nieduże pieniądze. Specjalnie w tym celu został nakręcony klip, który ma promować akcję. W materiale występuje wiele osób współpracujących i zaprzyjaźnionych z Fundacją GA MON, w tym Lasowiaczki z Baranowa Sandomierskiego. Będzie on dostępny na platformie PolakPotrafi.pl. Na tej stronie można wesprzeć tę inicjatywę.

Społeczna kampania crowdfundingowa Fundacji GA MON, której prezesem jest Justyna Wesołowska, prowadzona jest w ramach projektu ARTISTIC, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, programu Interreg Central Europe.

Share.

Comments are closed.