Sukcesy tarnobrzeskich kajakarzy. Magdalena Szczęsna została Mistrzynią Polski Juniorów [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Sukcesy tarnobrzeskich kajakarzy. Magdalena Szczęsna została Mistrzynią Polski Juniorów [zdjęcia]

0

Reprezentanci Klubu Kajakowego Jezioro w miniony weekend na wodach Jeziora Sztumskiego wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski oraz Turnieju Nadziei przywożąc medale. Mistrzynią Polski Juniorów na dystansie 19,6 km w konkurencji K-1 została Magdalena Szczęsna.

Zawodnicy z Tarnobrzega w ubiegły weekend 10-12 września, wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Maratonie kajakowym – LOTTO XXXV. Tytuł Mistrzyni Polski Juniorów na dystansie 19,6 km w konkurencji K-1 zdobyła Magdalena Szczęsna. 5. miejsce wywalczyli również Antoni Kołodziej i Aleksy Krystek w wyścigu K-2 na dystansie 16 km, w jedynkach K-1 na tym samym dystansie Jan Dzierzkowski zajął 13. miejsce.

Zobacz także:
– Akcja szczepień już niebawem w parafii pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu

W podobnym terminie, w czeskich Racicach Czechy odbywał się Turniej Nadziei Olimpijskich /CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES, na który powołana przez PZK została zawodniczka KK Jezioro Tarnobrzeg Zuzanna Błażejczak. „Kadrowiczka zaliczyła bardzo dobre występy zajmując znakomite 8. miejsce w finale 1000m w dwójkach kajakowych oraz w konkurencji K-1 na dystansie 1000m zapewniając sobie miejsce w finale A” – informują przedstawiciele klubu.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.