Marika Kolosek Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015

Marika Kolosek Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015

0

1-_MG_7639W ostatnią niedzielę wakacji poznaliśmy pierwszą miss w historii Jeziora Tarnobrzeskiego. Została nią osiemnastoletnia MARIKA KOLOSEK z Tarnobrzega. Widowiskowy finał I wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego odbył się w ostatnią niedzielę wakacji na terenie Mariny. Imprezie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda, a urocze kandydatki i inne atrakcje towarzyszące imprezie, w tym pokaz Pole Dance (taniec i fitness na rurce) oraz występ wokalistki Magdaleny Szlęzak  ze studia wokalnego TDK,   przyciągnęły bardzo liczną publiczność.

Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się dwadzieścia dziewcząt. Z tej grupy wyłonionych  zostało dziesięć finalistek. Można było je podziwiać w trzech stylizacjach. To suknie ślubne użyczone przez salon „Krystyna” w Stalowej Woli, stroje kąpielowe oraz kreacje z autorskiej kolekcji projektantki Justyny Gamoń-Wesołowskiej. Za choreografię odpowiadała Justyna Duszkiewicz, a fryzury i makijaże  kandydatek to zasługa Profesjonalnego Studia Urody No1 w Tarnobrzegu.

Dziewczęta bacznie obserwowało jury, w którym zasiedli partnerzy konkursu. To oni zdecydowali, że Miss Jeziora Tarnobrzeskiego została Marika Kolosek (na zdjęciu pierwsza z prawej). Tytuł I Wicemiss zdobyła Karolina Kaczmarczyk z Włostowa (w środku), a II Wicemiss została tarnobrzeżanka Klaudia Kukułka. – To wspaniałe przeżycie i naprawdę warto przełamywać swój strach. Do konkursu zgłosiłam się w ostatnim dniu, zachęciła mnie mama i mój chłopak – mówiła Marika. Więcej w papierowym wydaniu TN.

Zdjęcia Bogdana Myśliwca:

1-_MG_7639 1-_MG_7623 1-_MG_7376 1-_MG_7357 1-_MG_7347 - Kopia 1-_MG_7292 1-_MG_7221

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.