Nalot policji na lokal w Połańcu. Funkcjonariusze zabezpieczyli automaty do gry - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Nalot policji na lokal w Połańcu. Funkcjonariusze zabezpieczyli automaty do gry

0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w miniony piątek zabezpieczyli 4 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

Staszowscy policjanci zajmujący się na co dzień między innymi zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w piątkowy wieczór prowadzili czynności w jednym z lokali na terenie Połańca. Mundurowi mieli podejrzenia, że odbywają się tam nielegalne gry hazardowe. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. – W budynku znajdowały się 4 automaty mogące służyć do prowadzenia nielegalnego hazardu. Urządzenia zabezpieczone zostały przez funkcjonariuszy ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania – poinformowała Joanna Szczepaniak, oficer prasowy staszowskiej policji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a także wysoka grzywna.

Fot. Policja Staszów

Zostaw odpowiedź