Nowa Dęba. Kłęby dymu wydobywające się z mieszkania wywołały alarm [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Nowa Dęba. Kłęby dymu wydobywające się z mieszkania wywołały alarm [wideo][zdjęcia]

2
1 z 11

W czwartek, 25 lutego, o godzinie 18.25, Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu otrzymało alarmujące zgłoszenie o potencjalnym pożarze w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Jana Pawła II w Nowej Dębie. Z mieszkania wydobywał się dym, który zaczął rozprzestrzeniać się na klatkę schodową.

– Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce akcji wyjechały trzy zastępy straży. po przybyciu na ul. Jana Pawła II okazało się, że rzeczywiście, jedno z mieszkań w bloku jest mocno zadymione. W środku przebywał mężczyzna, właściciel lokalu. Został ewakuowany przez strażaków na zewnątrz – mówi młodszy brygadier Jacek Widuch, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Przyczyna zadymienia okazała się banalna – zapomniana kolacja postawiona na kuchence gazowej.

– W  tej sytuacji dwa zastępy zostały odwołane z akcji. Właściciel lokalu oznajmił strażakom, że czuje się dobrze i nie potrzebuje pomocy medycznej. Aktualnie trwa oddymianie mieszkania i klatki schodowej przez trzeci zastęp – informuje J. Widuch.

1 z 11
Udostępnij

2 komentarze

  1. Wybitny fotograf, jakbym tam był to bym zaczął mu klaskać. Sesja zdjęciowa samochodów uprzywilejowanych i nic poza tym. Brawo.