reklama
Nowa Dęba. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii wciąż nieczynny. Powodem braki w kadrach - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Nowa Dęba. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii wciąż nieczynny. Powodem braki w kadrach

1

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie poinformował o przedłużeniu zawieszenia pracy Oddziały Anestezjologii i Intensywnej Terapii do 31 marca. Przerwa w pracy oddziału ma związek z brakami w kadrach medycznych. 

W miniony czwartek, 3 lutego, władze lecznicy w Nowej Dębie opublikowały komunikat dotyczący przedłużenia przerwy w pracy Oddziały Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pierwotnym założeniem dyrekcji było uruchomienie ponownie oddziału wraz z początkiem lutego. Tak jednak się nie stało, a powodem takiej decyzji są braki w kadrze medycznej.

Zobacz także: 
– Zobacz materiał wideo ze studniówki LO w Tarnobrzegu

Na stronie Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie pojawiła się również informacja o wakatach lekarskich. Władze szpitala zatrudnia lekarzy specjalistów z zakresu anestezjologii, reumatologii, urologii, medycyny pracy, ginekologii, internistów, chirurgów, kardiologów, pulmonologów i gastroenterologów, a także logopedów, pielęgniarki, magistrów farmacji i diagnostów laboratoryjnych, w tym mikrobiologów.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii ma wznowić pracę po 31 marca br.

Jeden komentarz

  1. pacjent psychiatryka na

    Jak PO dojdzie do władzy w Polsce to niejaki Grodzki zamknie szpital w Nowej Dębie i Tarnobrzegu.