reklama
Nowe informacje, zdjęcia i wideo z wypadku na trasie Tarnobrzeg - Stalowa Wola - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Nowe informacje, zdjęcia i wideo z wypadku na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola

3
1 z 13

Na miejscu poważnego wypadku, do którego doszło we wtorek, 30 listopada, w Jamnicy, na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola, wciąż trwają czynności prowadzone przez policję. Droga wojewódzka nr 871 jest w dalszym ciągu zablokowana. Ranne w wypadku osoby zostały już uwolnione z rozbitych pojazdów i przetransportowane do szpitali.

– Wypadek wydarzył się około godziny 7. na moście w Jamnicy. Wstępnie ustalono, że 22-letni kierowca mercedesa sprintera, jadąc od strony Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowa hondą. W mercedesie podróżował jeszcze 41-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Obaj mężczyźni zostali ranni, podobnie jak 47-letnia kobieta kierująca hondą. Nieprzytomną kobietę strażacy uwolnili z zakleszczonego pojazdu – informuje podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona , rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu.

Na miejsce wypadku dotarły dwie karetki pogotowia i dodatkowo, wezwany w trybie alarmowym, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranną i nieprzytomną 47-latkę przetransportowano do szpitala drogą lotniczą. Strażacy uwolnili też zakleszczonego w pojeździe kierowcę mercedesa. On i pasażer, który z nim jechał, także zostali przewiezieni do szpitali.

– W tym momencie wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitali w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Sandomierzu – mówi B. Jędrzejewska – Wrona.

Droga wojewódzka nr 871 jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają przynajmniej do godz. 10.30. Na miejscu pracują służby. Policja wyznaczyła objazdy – od strony Stalowej Woli przez drogę krajową 77 Sandomierz, Tarnobrzeg. Od Tarnobrzega przez Grębów, Zaleszany (DK 77) i Stalową Wolę.

1 z 13

3 komentarze

  1. Pan Samochodzik na

    22-letni kierowca mercedesa sprintera…

    Dzieciom nie wolno dać uprawnień do kierowania samochodami.
    Jaka przyczyna wypadku? Alkohol, patrzenie w smartfona czy inna?