::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8063"}
Przez całe niedzielne przedpołudnie w turnieju Junior Cup 2024 rywalizowali młodzi piłkarze między innymi z Tarnobrzega, Stalów, Stalowej Woli, Żabna i Zaleszan. Rywalizacja odbywała się z podziałem na dwie grupy wiekowe. W w starszej bezkonkurencyjni byli gospodarze - ekipa Juniora Zakrzów.
Po zakończeniu gier, zanim nagrodzono ich uczestników, puchary, odznaczenia i pamiątkowe dyplomy odebrali lidzie zasłużeni dla UOKS Junior Zakrzów. W tym gronie znaleźli się byli i obecni działacze klubu, przedstawiciele sponsorów, a także samorządowcy, którzy wspierają rozwój lokalnej piłki nożnej. Wręczono między innymi odznaki przyznane przez PZPN.
Jubileuszowemu turniejowi patronowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.
UOKS Junior Zakrzów to obecnie długi największy klub piłkarski w mieście. Większa od niego jest jedynie Siarka Tarnobrzeg.
O historii Klubu Sportowego UOKS Junior Zakrzów będziecie mogli przeczytać na łamach najnowszego wydania Tygodnika Nadwiślańskiego, które do sprzedaży trafi w czwartek, 21 listopada.
::news{"type":"see-also","item":"217182"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Powstała miniatura filmowa o Tarnobrzegu
Piknie
Po do nieba
01:00, 2026-04-04
Awaria promu Ciszyca – Tarnobrzeg. Przeprawa zamknięta
Pora na budowę kładki dla pieszych i rowerzystów.
Pieszy
00:56, 2026-04-04
Setki wiernych przeszły Plenerową Drogę Krzyżową
Setki...? Panie Kamilu bez przesady...
...
20:38, 2026-04-03
Powstała miniatura filmowa o Tarnobrzegu
Cudne, wzruszające, piękne.
Pisdopiachu
16:12, 2026-04-03