Zamknij

Siarka Tarnobrzeg ogłosiła trzeci transfer. Nowym piłkarzem Siarki został 27-latek

88%
13%
12:03, 12.02.2025 Aktualizacja: 12:14, 12.02.2025 ok. 1 min. czytania
Skomentuj Kamil Rębisz. Kamil Rębisz.

Siarka Tarnobrzeg ogłosiła trzeci transfer przed rundą wiosenną w sezonie 2024/25. Nowym piłkarzem klubu został pochodzący z Rozalina w gminie Nowa Dęba Kamil Rębisz.

Przypomnijmy, że wcześniej do Siarki trafili Ezana Kahsay oraz Tomasz Płaneta.

Teraz z klubem kontrakt podpisał Kamil Rębisz. To wychowanek Stali Nowa Dęba. W wieku 20 lat przeniósł się w ramach wypożyczenia do czwartoligowego Izolatora Boguchwała.

W latach 2018-2023 reprezentował barwy Wisłoki Dębica pod wodzą trenera Dariusza Kantora. Ostatnie 1,5 roku Rębisz spędził w Pogoni-Sokół Lubaczów, z którą wywalczył awans do 3. ligi, a w bieżących rozgrywkach wystąpił w 17 meczach strzelając przy tym gola i notując asystę.

27-latek miał już okazję wystąpić w barwach Siarki w sparingu ze Spartakusem Daleszyce. Kamil rozpoczął to spotkanie na prawej stronie defensywy i zdobył trzeciego gola w meczu.

Piłkarz związał się z naszym klubem kontraktem do końca sezonu 2025/26.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 88%
nie podoba mi się 0%
śmieszne 13%
szokujące 0%
przykre 0%
wkurzające 0%
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%