Zamknij

Sukces ferii w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Komplet dzieci na wszystkich zajęciach [FOTO]

18.40, 23.01.2023 . Aktualizacja: 19.03, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W ferie Tarnobrzeski Dom Kultury przeżywa prawdziwe oblężenie. Organizowane przez tą instytucję zajęcia dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. Tak dużym, że na część zajęć TDK nie mógł przyjąć wszystkich chętnych - ze względów organizacyjnych. 

[FOTORELACJA]3787[/FOTORELACJA]

W pierwszym tygodniu ferii Tarnobrzeski Dom Kultury w ramach "Ferii w mieście" zaserwował młodym tarnobrzeżanom między innymi zajęcia plastyczne (Jak Grecy tworzyli wazy) i zajęcia teatralne (teatr cieci), występ teatru z krakowskiego Biura Promocji Kultury i bal karnawałowy w klimacie "Alicji w krainie czarów". 

- Listy uczestników wszystkich zajęć są pełne. To dla nas satysfakcja, bo to pokazuje, że rodzice chcą do nas przyprowadzać dzieci, a one chcą tutaj przychodzić, bo dobrze się tutaj bawią. A my razem z nim - mówi Renata Domka z TDK. 

Tegoroczne ferie zimowe są pierwszymi po przerwie nienaznaczonymi pandemią. Fakt, że zajęcia w końcu mogą odbywać się w tradycyjnej formie, bez dodatkowych obostrzeń z pewnością również ma wpływ na zainteresowanie nimi. 

- Frekwencja jest zaskakująco wysoka. Na niektóre zajęcia nie mogliśmy niestety przyjąć wszystkich chętnych. Cieszy nas to, że nasza propozycja spotkała się z tak dużym odzewem, a jednocześnie było nam przykro, że musieliśmy komuś odmówić. Na szczęście zajęć w ramach akcji "Zima w mieście" jest sporo, więc mamy nadzieję, że każdy ostatecznie mógł znaleźć coś dla siebie - mówi R. Domka.

Wszystko wskazuje na to, że część uczestników zimowych zajęć zostanie w Tarnobrzeskim Domu Kultury na dłużej i po feriach będzie tutaj rozwijać swoje talenty. 

- Wiele dzieci było u nas teraz po raz pierwszy. Nie znały wcześniej naszych zajęć i naszych instruktorów. Była to dla nich zupełna nowość. I cześć z nich już zapowiedziała, że chce zapisać się na cykliczne zajęcia, więc będziemy spotykać się z nimi częściej - mówi.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%