Zamknij

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Nr oferty: StPr/24/0979Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektów i mienia zleceniodawcy. Praca w godzinach 7-19; 19-7
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 15 822 28 22 w. 212
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    obsługa klientów, wykładanie towarów Praca w Tarnobrzegu ul. Sikorskiego 6A w godzinach 4.30-22.30 (3/4 etatu) oraz Kazimierza Wielkiego 17
    StPr/24/1006
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2024
    wynagrodzenie od od 3 570 PLN

    Sprzedawca (praca w godzinach 5.30-13.30; 12.30-20.30 Złaszać się do sklepu spożywczego ul. Skalna Góra 8A a później z CV do działu kadr i płac przy ul. Kościuszki 3
    StPr/24/1001
    data rozpoczęcia pracy od 02.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzedawca
    StPr/24/0923
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Kierownik administracji osiedla
    StPr/24/0989
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Referent d/s prawno-organizacyjnych
    StPr/24/0981
    data rozpoczęcia pracy od 25.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

    Ochrona obiektów i mienia zleceniodawcy. Praca w godzinach 7-19; 19-7
    StPr/24/0979

    Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń , drobne modernizacje maszyn i urządzeń 3 zmiany w godz. 6-14, 14-22, 22-6
    StPr/24/0980
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 950 PLN

    StPr/24/0982

    Wykonywanie zbrojeń, roboty ciesielskie, betonowanie, praca przy budowie mostów. Praca w godzinach 7-15 w okolicach Tarnobrzega. Pracodawca zapewnia dowóz w obie strony.
    StPr/24/0986

    szycie firan i zasłon praca w godz. 7-15
    StPr/24/0966