Zamknij

automatyk w dziale utrzymania ruchu

Nr oferty: StPr/24/0980Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zakładowa 39, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń , drobne modernizacje maszyn i urządzeń 3 zmiany w godz. 6-14, 14-22, 22-6
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: automatyk
      Uprawnienia:
      • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SCHOLLGLAS Polska Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zakładowa 39, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Magdalena Libicka
        Numer telefonu: 15 851 07 09
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie, świadectwa pracy, świadectwa szkolne. Cv należy wysyłać na adres e-mail: [email protected], praca w Tarnobrzegu
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        obsługa klientów, wykładanie towarów Praca w Tarnobrzegu ul. Sikorskiego 6A w godzinach 4.30-22.30 (3/4 etatu) oraz Kazimierza Wielkiego 17
        StPr/24/1006
        data rozpoczęcia pracy od 03.10.2024
        wynagrodzenie od od 3 570 PLN

        Sprzedawca (praca w godzinach 5.30-13.30; 12.30-20.30 Złaszać się do sklepu spożywczego ul. Skalna Góra 8A a później z CV do działu kadr i płac przy ul. Kościuszki 3
        StPr/24/1001
        data rozpoczęcia pracy od 02.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Sprzedawca
        StPr/24/0923
        data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Kierownik administracji osiedla
        StPr/24/0989
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Referent d/s prawno-organizacyjnych
        StPr/24/0981
        data rozpoczęcia pracy od 25.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

        Ochrona obiektów i mienia zleceniodawcy. Praca w godzinach 7-19; 19-7
        StPr/24/0979

        Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń , drobne modernizacje maszyn i urządzeń 3 zmiany w godz. 6-14, 14-22, 22-6
        StPr/24/0980
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 950 PLN

        StPr/24/0982

        Wykonywanie zbrojeń, roboty ciesielskie, betonowanie, praca przy budowie mostów. Praca w godzinach 7-15 w okolicach Tarnobrzega. Pracodawca zapewnia dowóz w obie strony.
        StPr/24/0986

        szycie firan i zasłon praca w godz. 7-15
        StPr/24/0966