Sandomierz - wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

W Sandomierzu powstanie nowe osiedle [W najnowszym numerze]

gaw 19:37, 01.12.2021 Aktualizacja: 14:09, 25.10.2025
2 W Sandomierzu powstanie nowe osiedle [W najnowszym numerze]

W okolicy szpitala powstanie nowe osiedle domów jednorodzinnych. Starostwo powiatowe sprzedało tam w ostatnich dniach 21 działek. Zaplanowana została już budowa dróg dojazdowych.

Czytaj w czwartek papierowe

i elektroniczne wydanie "Tygodnika Nadwiślańskiego".

(gaw)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

wojto sandowojto sando

0 0

no brawo po latach degradacji w slynnym wojewodztwie gierkowskim sandomierz w koncu nabiera rozpedu

08:10, 02.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

obywatelobywatel

0 0

Pieprznij się w łepetynę i wyzbądź antagonizmów.

09:26, 06.12.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nasze mażoretki mistrzyniami świata [ZDJĘCIA]

Powiem tak to wsxystko jest mega snieszne i robienie wody sodowej z mozgu dzieciom jak i rodzicom.. Dzis 3 osoby rejestruja federacje i juz robia mistrzostwa polski czy swiata tzn Jozek Baska i Danka zjezdzaja jedni z kielc drudzy rzeszowa trzeci Tarnobrzeg i robia mistrzostwa Polski hihi a trenerka to Pani bez ogłady , szacunku dla ludzi,szczegolnie rodzicow i dzieci na treningu ,poziom zerowy...totalne dno ucieklam jak kilku innych rodzicow po 2 spotkaniach z tą nawiedzoną osobą.Mam troche szacunku dla siebie i dziecka. Zreszta wystarczy pojsc zobaczyc jak wygladaja odzywki na treningu i po. Tworzy sie teraz tych organizacji tyle ze z przecietnego dziecka robi sie mistrza Polski hihi Oczywiscie nie Polski tylko danej akurat organizacji stowarzyszenia.Dotyczy to wszystkich pseudo wyjazdow z roznych dyscyplin.

Żenada

16:08, 2026-04-03

Powstanie Sandomierska Aleja Gwiazd?

rzeczywiście radni obudzili się aleję gwiazd sobie urządzą a może weżmiecie się za porządki ulice bez tablic z nazwami ,tablice nieczytelne te nowe, remonty ulic byle jak wykonane widać że miasto opuszczone gospodarza brak a może atrakcją będzie osiedle budek dla jeży w Piszczelach które burmiszcz organizował

xxxx

16:06, 2026-04-03

37 kierowców przekroczyło prędkość

Całą Polskę przejdziesz i spokój z radarami,wjedziesz do Tarnobrzega stoją na bank.

Mieszkaniec

15:53, 2026-04-03

37 kierowców przekroczyło prędkość

Nic nowego,prawie co dzień widze jak stoja z radarem

Tbg

13:48, 2026-04-03

0%