Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dzieci, które w ostatnich tygodniach urodziły się w szpitalach w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Co tydzień nowe zdjęcia zamieszamy w Tygodniku Nadwiślańskim.
Prezentowane zdjęcia publikowane były w ostatnim wydaniu "TN" z 1 grudnia. Jeśli ktoś nie zdążył kupić wydania na pamiątkę, archiwalne numery są dostępne w naszej redakcji.
Zdjęcia dzieci, które urodziły się ostatnio w Tarnobrzegu i Sandomierzu - 7 zdjęć
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek na DK9 w Lipniku
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
12:28, 2026-05-11
Wytwórnia mas bitumicznych obok Stacji Uzdatniania Wody
A jaka jest odległość najbliższej położonych domów od tego miejsca?
ciekawy
11:27, 2026-05-11
Wytwórnia mas bitumicznych obok Stacji Uzdatniania Wody
Działki pod działalność gospodarczą przemysłową, więc o co chodzi? W Stalach to toi-toia nie postawisz, drogi nie wybudujesz nie mówiąc już o zakładzie przemysłowym. Trzeba powołać jakiś rezerwat i skansen założyć, będą żyli jak przed laty, z jajek i mleka sprzedanego na targu. Póki co, to jeszcze na świecie jest tylko pewnie Grenlandia, gdzie nie masz sąsiedztwa jak się wybudujesz.
Leon
10:57, 2026-05-11
Ruszyła budowa parku handlowego w Nowej Dębie [ZDJĘCIA]
Spoko ale przydała by się jakaś fabryka przemysł rozwój i technologie a nie tylko wydawanie pieniędzy. A później płacz że dzieci się nie rodzą a mlodzi wyjechali.
Mike
10:00, 2026-05-11