Odbędzie się ono w hali MOSiR przy ul. Patkowskiego, między godziną 15 a 18. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o drodze do sukcesu, a także do otrzymania zdjęcia i autografu gwiazdy. Zaplanowane zostały również warsztaty motywacyjne oraz trening dla młodych siatkarzy. Trening jest bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 790 780 923.
W wydarzeniu wezmą udział również siatkarka Milena Sadurek oraz były siatkarz, obecnie trener Błażej Kryształowicz.
Krzysztof Ignaczak to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w Polsce, z 322 występami w reprezentacji i 700 meczami na ligowych parkietach. Zdobywca tytułu mistrza świata w 2014 roku, mistrza Europy oraz wicemistrza Pucharu Świata. Trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin i Londyn), wielokrotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski. Po raz ostatni w biało-czerwonych barwach wystąpił 20 maja 2017 w towarzyskim spotkaniu z Iranem. Od tamtego czasu działa jako felietonista, komentator i twórca programów sportowych.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Powstanie Sandomierska Aleja Gwiazd?
Co współcześni Sandomierzanie pozostawią po sobie oby nie tylko Aleję Gwiazd i to co stanowi o dotychczasowej historii tego pięknego miasta.Czy można żyć tylko historią i turystami. A tak na marginesie nawałnica turystów raczej szkodzi i niszczy unikalną atmosferę tego miejsca.
Adam Asnyk ,Daremne
22:09, 2026-04-04
Tarnobrzeg mocny w podkarpackiej Koalicji Obywatelskiej
PO nie ma osoby na szefa wiec sukcesow nie ma i nie bedzie
zn
20:52, 2026-04-04
Awaria promu Ciszyca – Tarnobrzeg. Przeprawa zamknięta
Kiedy most na Wiśle w tbg ? Ile stalowa ma mostów na sanie?
Igrwk
19:24, 2026-04-04
Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się z Wisłoką Dębica
Bardzo zaprzyjaźniona Kibice z Dębicy jechali autobusem ,który był asekurowany przez kilka 7-8 samochodów policyjnych. Ciekawe kto za to płaci Jak chcą mieć obstawę to niech sobie że z własnych pieniędzy ją zapewnia. A na ulicy policjanta nie zobaczysz
Grnowefa
19:09, 2026-04-04