1 listopada 2025 roku mieszkańcy Sandomierza tłumnie odwiedzali cmentarz komunalny, by uczcić pamięć swoich bliskich. Aleje nekropolii rozświetliły się tysiącami zniczy, a jesienny zmrok ustąpił miejsca ciepłemu światłu, które stworzyło niezwykłą, pełną zadumy atmosferę.
[FOTORELACJA]10679[/FOTORELACJA]
Na grobach pojawiły się kwiaty, wiązanki i lampki – symbole pamięci, która nie gaśnie mimo upływu lat. Wiele rodzin uczestniczyło w modlitwach prowadzonych przez duchownych z sandomierskich parafii. W ciszy cmentarza słychać było jedynie modlitwy i rozmowy o tych, których już nie ma.
Wszystkich Świętych w Sandomierzu to dzień, w którym miasto na chwilę zwalnia, by zatrzymać się przy tym, co naprawdę trwałe – pamięci, miłości i wdzięczności wobec przeszłych pokoleń.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emocje na spotkaniu konsultacyjnym w sprawie nowej DK9
Spotkanie powinno być dla Tarnobrzeżan, a ci z okolicy przecież będą mieć u siebie. Po co zjechali do nas? Żeby bruździć i wydzierać się, żeby nic nie dało się ustalić? Chorzy ludzie.
Ada
05:24, 2026-02-04
Emocje na spotkaniu konsultacyjnym w sprawie nowej DK9
Nic nie budować! W tbg i okolicach najlepiej nich wszyscy furmankami jeżdżą !! Żadnych obcych nie wpuszczać! I będzie SUPER!!!!
Donata
18:54, 2026-02-03
Szpital w Nisku pyta pracowników o oszczędności
Jakie te związki teraz mądre, a gdzie były, jak pułkownik był dyrektorem i obniżył etaty oraz zmusił do wzięcia urlopu bezpłatnego i to w czasach kiedy mało się zarabiało. Teraz towarzystwo rozpasane grubą forsą wiec nie chce się poświęcać. Pseudo magisterki porobione na siłę, skaczą od placówki do placówki, na kilka etatów obrabiają to i nie chcą tego utracić. Rada dla dyrektora to pożegnać się z osobami, które nabyły praw emerytalnych i bedzie po sprawie. Dawniej każdy kto osiągnąl wiek emerytalny przechodzil na emeryturę, a dzisiaj ani ich ruszyć, a takie miały być zmęczone pracą.
Mądry
18:49, 2026-02-03
Ruszają nowe połączenia autobusowe
Na olx poszukuja kierowcy który by jeżdził na tasie Rzeczyca-Gorzyce?????? tak to wygląda w Sandomierzu,
San
15:27, 2026-02-03