Zamknij
REKLAMA

Wspaniały bal w Chobrzanach. Młodzi ludzie bawią się na studniówce w murach liceum [FOTO]

20.26, 21.01.2023 mp Aktualizacja: 17.54, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego w Chobrzanach bawią się dzisiaj na swoim pierwszym dorosłym balu. Studniówka, zgodnie z tutejszą tradycją, odbywa się w murach szkoły.

[FOTORELACJA]3779[/FOTORELACJA]

Na tę wyjątkową noc sala gimnastyczna zmieniła się dzięki pięknym dekoracjom w salę balową.

21 stycznia 2023 roku to ta chwila, ten dzień długo oczekiwany przez was. Dziś, gdy patrzę na was, widzę nie tylko młodzież szkolną, ale pełnych nadziei, gotowych wejść w dorosłe życie młodych ludzi. Dla mnie to pierwsza okazja do tego, aby was powitać w świecie dorosłych – mówił do studniówkowiczów Robert Soja, dyrektor liceum.

Dyrektor wyraził nadzieję, iż plany i nadzieje młodych ludzi się spełnią. Życzył im powodzenia na egzaminie maturalnym, ale również tego, aby studniówkowa noc na długo pozostała w ich pamięci, jako jedno z najmilszych i najbardziej radosnych przeżyć związanych ze szkołą.

Do życzeń dołączyli się między innymi: Witold Surowiec, wójt gminy Samborzec, Aneta Drypa, przedstawicielka Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, radna Barbara Bona, Wioletta Cieciura, wicedyrektor liceum oraz ks. Bogdan Król, proboszcz parafii w Chobrzanach.

Podczas oficjalnej uroczystości w szczególny sposób wyróżniony został jeden ze studniówkowiczów – Jan Latała, który po raz trzeci z rzędu został stypendystą premiera. Uczniowie podziękowali dyrekcji, wychowawcy i nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie.

Po słowach dyrektora „Poloneza czas zacząć!” młodzi ruszyli do tańca. Polonez wypadł im wspaniale! Potem każda z par zaprezentowała się na czerwonym dywanie. 

Po uroczystej kolacji rozpoczęła się szampańska zabawa.  

(mp)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%