Biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz trafił do szpitala. U hierarchy, jak informowaliśmy w sobotę, potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.
W pierwszych dniach po stwierdzeniu zakażenia ksiądz biskup Nitkiewicz przebywał w kwarantannie domowej. We wtorek jednak poczuł się gorzej i został przyjęty na oddział buforowy sandomierskiego szpitala.
| Zobacz także: - Nie żyje ks. Wiesław Słowiński. Przez wiele lat był wikariuszem w Tarnobrzegu |
Jak się dowiedzieliśmy, stan zdrowia ordynariusza jest stabilny. Biskup nie jest podłączony do aparatury tlenowej.
fot. Diecezja Sandomierska
Izula13:09, 18.11.2020
Chciało się bierzmowań w okresie pandemii to teraz ma
zdrowy... jeszcze14:15, 18.11.2020
Koronkę z wiruskiem można wszędzie podłapać. Nawet jeśli człowiek stara się przestrzegać pewnych zasad, bo inni nie przestrzegają.
Chorym życzę powrotu do zdrowia.
djasiek57316:23, 20.11.2020
To jabłka i miód nie uchroniły??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W Tarnobrzegu uczcili 3 Maja radosnym polonezem
Czemuż to mastalenko nie plynsa?😐
Towarzysz
19:47, 2026-05-04
Majówka nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Plaża znów...
A czego kobieto się spodziewasz? Radny Gospodarczyk- szkółka żeglarska, Radny Niedbałowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Mastalerz- aktywnie się udzielają w klubie kajakowym. Nic dziwnego, że przegłosowali ustawę zapewniającą im wyłączność na zalewie ( dla mnie nadal to zalew).
Mieszkaniec
10:25, 2026-05-04
Wypadek w Durdach. Ranną kobietę zabrał śmigłowiec LPR
Skąd wiadomo, że winę ponosi ranna prowadząca skuter, a nie kierowca samochodu?
mas
07:54, 2026-05-04
W Tarnobrzegu uczcili 3 Maja radosnym polonezem
Jest ktoś spoza partii?
P
22:33, 2026-05-03