Trwa I edycja Kwiatowymiany pod siedzibą Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 przy ul. Sandomierskiej 27. Wciąż można dołączyć do wydarzenia i wymienić się za darmo kwiatami doniczkowymi lub szczepkami kwiatów.
Od godziny 12:00 pod budynkiem siedziby Centrum Natura 2000 trwa akcja Kwiatowymiany. W I edycji wydarzenia ochoczo udział biorą mieszkańcy Tarnobrzega, jedni wymieniając się, inni podziwiając rośliny i po prostu uczestnicząc w wydarzeniu.
Akcja Kwiatowymiany zorganizowana została w ramach współpracy Rady Kobiet wraz z Regionalnym Centrum Promocji Obszaru Natura 2000. - Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zainteresowaniem ludzi. Do tej pory sporo osób już się przewinęło, a wciąż przybywają następne - mówi Aneta Matyka z Centrum Natura 2000.
Przy okazji wydarzenia organizatorzy zachęcają najmłodszych do zakręcenia kołem fortuny, a także wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystaw w muzeum, znajdującym się w Centrum Natura 2000, prezentujących bogactwa natury pod różnymi postaciami. Wydarzenie potrwa do godziny 16:00. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału wszystkich miłośników natury i roślinności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
burmiszcz po otrzymanych pismach przesadził sekretarz miasta pod kamerę a ona dalej grzebie w telefonie. Bezczelne. Ale ja poczekam. Bolewski gdyby nie ciągle podpowiedzi to nie wiedziałby w którym punkcie jest sesja. Geriatria. Jeszcze jedna taka sesja i zgładzę wniosek o zbadanie tego człowieka czy cokolwiek rozumie. Zastanawiające głosowanie Ziało????
San
16:24, 2026-06-24
Zapadł wyrok w sprawie afery w Banku Spółdzielczym
I Ten Sędzia Któremu bym Sie Przyjrzał
Ha ha ha I co Mi Zro
15:23, 2026-06-24
Miasto uhonoruje Bohaterów Wolności i Solidarności
Kaziu dziwię się że decydowanie w tej sprawie oddałeś w ręce komunistów.
Ewa
14:12, 2026-06-24
Miał prawie dwa promile. Ruchliwą drogą wiózł na hulajn
na trzezwo by nie utrzymal rownowagi, rownowagosc odwrotna przewlekla
sdthdb
12:05, 2026-06-24