W Skarżysku Kamiennej, 13 listopada, odbył się IV Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w dwóch formułach - LOW KICK oraz KICK LIGHT. Tarnobrzeski Klub Oyama Karate reprezentował Damian Ścieżka.
Zawody odbyły się Hali Sportowej MCSiR w Skarżysku-Kamiennej. Organizatorem turnieju był UKS Relaks Skarżysko-Kamienna oraz Świętokrzyski Okręgowy Związek Kickboxingu. W zawodach wystartowali zawodnicy z 34 klubów z całej Polski.
Tarnobrzeski Klub Oyama Karate reprezentował Damian Ścieżka, który do Tarnobrzega przywiózł II miejsce w formule kicklight w kategorii junior - 63 kg.
Zobacz także: - Pijany kierowca staranował przydrożny słup na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś |
W turnieju startowała również była zawodniczka Klubu Oyama Karate, Michalina Krakowiak, która obecnie trenuje w klubie RING Kraków. Michalina startowała w dwóch formułach lowkick oraz kicklight zajmując dwa II miejsca.
Fot. Tarnobrzeski Klub Oyama Karate
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz