Zamknij
REKLAMA

Tarnobrzeska Rada Kobiet z nowymi członkiniami, ale w uszczuplonym składzie

11.49, 26.01.2022 gaw Aktualizacja: 11.52, 26.01.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dobiega końca pierwsza kadencja Tarnobrzeskiej Rady Kobiet. Decyzją prezydenta jej skład zostanie pomniejszony o połowę, a do gremium doradczego dołączą dwie nowe członkinie. Prezydium nowej rady zostanie powołane w lutym.

Termin zgłaszania kandydatur do Tarnobrzeskiej Rady Kobiet upłynął 7 stycznia. Liczba członkiń rady drugiej kadencji, zgodnie z decyzją prezydenta zostanie zmniejszona o połowę. W gremium doradczym zasiądą: Beata Góra, Bożena Nowak, Elżbieta Piejko, Grażyna Potańska, Justyna Uchańska, Katarzyna Paluch, Małgorzata Zych, Monika Stępień oraz dwie nowe członkinie Agata Wieczorek oraz Beata Kotasiak-Wójcik.

- W radzie liczącej 24 panie nie pracowało się łatwo. A to dlatego, iż faktycznie działało 5 do 7 pań. Na zebrania przychodziło również 7 pań. Mimo tak dużej liczby osób w radzie potrafiłyśmy się dogadać. Myślę że decyzja o pomniejszeniu składu była podyktowana obserwacją faktycznej liczby działających członkiń - tłumaczy piastująca stanowisko przewodniczącej pierwszej kadencji, Katarzyna Paluch.

Zobacz także: 

- Seminarium z wicemistrzem świata w kick-boxingu. Zebrane pieniądze wspomogą leczenie byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg

Część działań, których realizację w ubiegłym roku pokrzyżowały ograniczenia związane z pandemią, zostanie przeniesione na kolejną kadencję. Dokładny plan pracy i zarys planów na rok 2022 zostanie opracowany na pierwszym spotkaniu, które zostało zaplanowane na 3 lutego.

(gaw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Piękny NietoperzPiękny Nietoperz

0 0

jedna piękniejsza od drugiej ;} że aż boli 15:04, 26.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mąż i zienć... przysMąż i zienć... przys

0 0

Biere, na żony, na teściowe :-) 08:18, 27.01.2022


REKLAMA
0%