Restauracja Na Fali, to tegoroczna nowość nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Lokal mieści się w bardzo malowniczej, turystycznej okolicy, tuż obok strzeżonego kąpieliska i wypożyczalni rowerków wodnych.
Fani pysznej włoskiej pizzy na pewno będą zadowoleni, gdyż jest to flagowe danie restauracji. Oprócz tego, dla bardziej niecierpliwych, chcących przekąsić coś podczas plażowania, lokal oferuje szybkie, popularne dania. W ofercie znajdują się także pierogi, a jeśli zdecydujecie się wybrać do restauracji całą rodziną, Na Fali proponuje również szeroki wybór dań dla dzieci.
Warto podkreślić, że restauracja Na Fali to jedyny lokal nad tarnobrzeskim akwenem, który serwuje wino gazowane i włoskie aperitify. W upalne dni pragnienie ugasić pomogą drinki Spritz i Hugo na bazie oryginalnego włoskiego wina. Dla tych, którzy wolą coś bezalkoholowego, oprócz standardowej oferty napojów chłodzących, właściciele proponują pyszną kawę mrożoną, która już zdobyła serca wielu gości restauracji.
Lokal posiada również wiatę grillową, którą można wynająć z obsługą i cateringiem lub bez. Więc jeśli komuś marzy się impreza urodzinowa czy jakakolwiek inna w pięknej scenerii, blisko jeziora, to Na Fali pomoże to marzenie spełnić.
Na Fali to restauracja całoroczna.
Na Fali
ul. Żeglarska
Tarnobrzeg
tel. 696 867 000
0 0
Jeden lokal działa a 2 pozostałe lokale stoją puste A podobno był przetarg na lokale nad jeziorem?!
0 0
To reklama? Nie spożywam posiłków w takich barach nad zalewami, , w budkach poza takimi akwenami. To tzw. śmieciowe jedzenie jest w nich serwowane, niezdrowe. Najczęściej frytki na smażonym, używanym wielokrotnie oleju.