Stacja miałaby powstać na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 723 z aleją Warszawską, w pobliżu Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.
W ramach inwestycji wybudowane mają zostać m.in. następujące obiekty: pawilon stacji paliw o powierzchni ok. 320 m2, wiata nad dystrybutorami o powierzchni zabudowy ok. 280 m2, 3 dystrybutory wielopaliwowe (ON, benzyny), 1 dystrybutor ON dla TIRów, 1 dystrybutor LPG, 1 dystrybutor AdBlue, zbiorniki paliwowe podziemne: 1 zbiornik jednokomorowy ON o pojemności ok. 50 m3, 1 zbiornik jednokomorowy ON o pojemności ok. 40 m3, 1 zbiornik wielokomorowy PBo pojemności ok. 40 m3 (35 m3 PB95, 5 m3 PB98), podziemny zbiornik LPG o pojemności ok. 15 m3, podziemny zbiornik AdBlue - poj. ok. 8 m3.
W planach jest także budowa bezdotykowej myjni 4-stanowiskowej, 3 stanowisk ładowania pojazdów elektrycznych, stanowisk: kompresora powietrza i odkurzacza, kontener - butle z gazem, naziemnej studzienka zlewowa paliw oraz AdBlue oraz masztów oddechowych, separatora i piaskownika na sieci kanalizacji deszczowej, placu manewrowego, miejsc parkingowych, zjazdu z drogi publicznej, podziemnej infrastruktury paliwowej i technologicznej.
Tarnobrzeski magistrat wydał już decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach. Jak na razie nie ma jednak jeszcze decyzji o pozwoleniu na budowę stacji. Nie wiadomo zatem, kiedy ruszą prace i kiedy obiekt powstanie.
[FOTORELACJA]5028[/FOTORELACJA]
[ZT]205496[/ZT]
3 1
To może tam zbudować kfc, zamiast w centrum miasta?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz