Po części muzycznej odbędzie się kiermasz. Będzie można nabyć pyszne ciasto, cudowne, rzeźbione z kory drzewa, ręcznie wykonane anioły, przepiękne świece świąteczne, obrazy. Wszystko autorskie i unikatowe. Będzie je można nabyć wspomagając potrzebujących z Domu Dziecka w Skopaniu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zimowy wyjazd feryjny w góry.
Koncert organizowany jest w ramach Podkarpackiego Projektu Edukacyjno-Społecznego "Śmierć oczami dziecka: żałoba - temat tabu. STOP SAMOBÓJSTWOM", pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.
Koncert odbędzie się w budynku I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Wypadek na DK79. Zderzenie busa z autem osobowym
Proszę osobę poszkodowana o kontakt 783903941
Dominikk
00:06, 2025-12-07
Tłumy obserwowały rozświetlenie miejskiej choinki
Fajne że jest ładna i kolorowa choinka,szkoda że wypożyczona i postawiona obok żywej która już chyba zapuściła"korzenie" i będzie stała jak "uboga siostra"
R
22:38, 2025-12-06
Mikołaj zawitał do Domu Pomocy Społecznej
I znalazła się zguba. Całe dnie zabawa i fotki. Nie wystarczyłby sam Mikołaj ? Ale potem seniorzy głosują na PSL. Chyba czas aby radni powiatu zajęli się pracą tego pana.
Wiesia
13:00, 2025-12-05
Tarnobrzeg. Kobiety straciły ponad milion złotych!
Ładnie, starsze osoby i po 0,5 mln na kontach, ładnie.
Donek
09:44, 2025-12-05