buczek18:37, 18.09.2017
było super!
Jacek Łuczyński.22:08, 19.09.2017
Dzięki za wspaniałą zabawę.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolej wraca do Tarnobrzega. Pierwsze pociągi pojadą już
Kolej wraca ale z jednym i zapewne jedynym peronem. Więcej nie będzie. Ilość torów już ułożonych sprawia, że na następny peron miejsca nie ma , chyba, że będzie o połowę węższy. A może usuną jeden tor dla zrobienia miejsca na następny peron? Raczej nie. Przejścia podziemnego też nie będzie, bo dla jednego peronu nikt tego nie wybuduje. Zadaszenia na całej długości peronu już nie ma i nie będzie w przyszłości. Przedłużenia peronu, w kierunku południowym (Ocice), już wybudowanego też nie będzie. Rampy do wyładunku sprzętu wojskowego w wypadku "W" czy kataklizmów też nie będzie. Za to będzie zwykły wiejski przystanek z nieco dłuższym peronem. Marzenia o wielkim Kolejowym Dworcu Centralnym w Tarnobrzegu włóżcie między bajki. Amen
Czarno- widz
17:36, 2026-06-24
Chciał kupić Poloneza. Przelał pieniądze oszustom
A bank co zrobił? Bank powinien ponieść chyba jakąś odpowiedzialność, a nie umywa ręce
Marek
17:11, 2026-06-24
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
aha spoko a jakies osiagniecia poza zarzadzaniem? jakies inwestycje strategiczne? nowe miejsca pracy?
sftnsb
17:08, 2026-06-24
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
burmiszcz po otrzymanych pismach przesadził sekretarz miasta pod kamerę a ona dalej grzebie w telefonie. Bezczelne. Ale ja poczekam. Bolewski gdyby nie ciągle podpowiedzi to nie wiedziałby w którym punkcie jest sesja. Geriatria. Jeszcze jedna taka sesja i zgładzę wniosek o zbadanie tego człowieka czy cokolwiek rozumie. Zastanawiające głosowanie Ziało????
San
16:24, 2026-06-24