Tarnobrzeg: wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Za nami Satyrblues 2017 [ZDJĘCIA]

TN 19:06, 17.09.2017 Aktualizacja: 07:43, 27.10.2025
2 Za nami Satyrblues 2017 [ZDJĘCIA]

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć z tegorocznej edycji festiwalu Satyrblues!

(TN)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

buczekbuczek

0 0

było super!

18:37, 18.09.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jacek Łuczyński.Jacek Łuczyński.

0 0

Dzięki za wspaniałą zabawę.

22:08, 19.09.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolej wraca do Tarnobrzega. Pierwsze pociągi pojadą już

Kolej wraca ale z jednym i zapewne jedynym peronem. Więcej nie będzie. Ilość torów już ułożonych sprawia, że na następny peron miejsca nie ma , chyba, że będzie o połowę węższy. A może usuną jeden tor dla zrobienia miejsca na następny peron? Raczej nie. Przejścia podziemnego też nie będzie, bo dla jednego peronu nikt tego nie wybuduje. Zadaszenia na całej długości peronu już nie ma i nie będzie w przyszłości. Przedłużenia peronu, w kierunku południowym (Ocice), już wybudowanego też nie będzie. Rampy do wyładunku sprzętu wojskowego w wypadku "W" czy kataklizmów też nie będzie. Za to będzie zwykły wiejski przystanek z nieco dłuższym peronem. Marzenia o wielkim Kolejowym Dworcu Centralnym w Tarnobrzegu włóżcie między bajki. Amen

Czarno- widz

17:36, 2026-06-24

Chciał kupić Poloneza. Przelał pieniądze oszustom

A bank co zrobił? Bank powinien ponieść chyba jakąś odpowiedzialność, a nie umywa ręce

Marek

17:11, 2026-06-24

Burmistrz Sandomierza z absolutorium

aha spoko a jakies osiagniecia poza zarzadzaniem? jakies inwestycje strategiczne? nowe miejsca pracy?

sftnsb

17:08, 2026-06-24

Burmistrz Sandomierza z absolutorium

burmiszcz po otrzymanych pismach przesadził sekretarz miasta pod kamerę a ona dalej grzebie w telefonie. Bezczelne. Ale ja poczekam. Bolewski gdyby nie ciągle podpowiedzi to nie wiedziałby w którym punkcie jest sesja. Geriatria. Jeszcze jedna taka sesja i zgładzę wniosek o zbadanie tego człowieka czy cokolwiek rozumie. Zastanawiające głosowanie Ziało????

San

16:24, 2026-06-24

0%