Kierująca samochodem osobowym marki ford mondeo kobieta, wykonując manewr cofania, potrąciła pieszą. Zdarzenie miało miejsce w Nowej Dębie, na ul. Krasickiego w sobotę, 27 listopada, około godziny 13.10.
- Czynności w sprawie tego zdarzenia są aktualnie prowadzone. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego, poszkodowana prawdopodobnie zostanie przewieziona do szpitala na badania - poinformował "Tygodnik Nadwiślański" dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W ich domach było prawie tak zimno, jak na zewnątrz
Ja sie ma do tego rozpalenia w kominku,zakaz palenia w piecach,kuchniach kaflowych i kominkach? Tak tylko pytam z ciekawosci?
Ciekawy
15:16, 2026-01-13
Policjantka z Nowej Dęby zatrzymana
Niedziela jest od wypoczynku a nie od zaczynania procedur wydalania z milicji.
Niedziela
11:33, 2026-01-13
Dramat nad rzeką Łęg. Ratowano psa
Dramat na cały świat. Drogi chodniki zasypane,tym się zajmijcie. Została pomoc udzielona psowi i git ,ale nie żeby o tym w gazecie pisać
Gość
11:14, 2026-01-13
Policjantka z Nowej Dęby zatrzymana
Już wydalają? Może sprawę warto wyjaśnić do końca i poczekać na wyrok. Może ją kto opił i wsadził do auta a może jadła kwaśne jabłka 🙂
Wolny
10:46, 2026-01-13