Zamknij

Kierowca zatrzymany w niedzielę w Sandomierzu zapłaci prawie 30 tys. złotych kary!

12:01, 27.05.2025 Aktualizacja: 12:40, 27.05.2025
Skomentuj

Wczoraj w trybie przyspieszonym, przed sądem stanął 40-latek, który w niedzielę 25 maja, po północy jadąc osobowym citroenem został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Lubelskiej w Sandomierzu. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

W minioną niedzielę, krótko po północy na ul. Lubelskiej w Sandomierzu, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego citroena. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że 40-latek kierował pojazdem pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto przebadano mężczyznę na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem ponad 1,5 promila.  

40-latek został zatrzymany. Jak informuje mł. asp. Iwona Paluch, rzecznik prasowa sandomierskiej policji, w poniedziałek w trybie przyspieszonym mężczyzna stanął przed sądem, który wydał wyrok w sprawie: 1 rok pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, 10 000 świadczenia pieniężnego na rzecz Funduszu Pomocy Ofiarom i Postpenitencjarnej oraz przepadek równowartości pojazdu, którym poruszał się w trakcie popełnienia czynu zabronionego o wartości nieco ponad 19 000 złotych.

[ZT]222523[/ZT]

 

(rs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%