Zamknij

Dramat na polu. 73-letni mężczyzna wpadł pod kombajn do zbioru porzeczek [ZDJĘCIA]

rs 11:33, 14.07.2025 Aktualizacja: 15:12, 15.07.2025
Skomentuj

Nieszczęśliwy wypadek wydarzył się w poniedziałek rano w miejscowości Daromin w powiecie sandomierskim. Podczas zbioru porzeczek 73-letni mężczyzna wpadł pod kombajn. 

[FOTORELACJA]9917[/FOTORELACJA]

Jak informuje mł. asp. Iwona Paluch, oficer prasowa sandomierskiej policji, do zdarzenia doszło przed godziną 8.

– 73-latek podczas prac polowych wpadł pod kombajn do zbioru porzeczek. Mężczyzna był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - powiedziała I. Paluch. 

Z informacji przekazanej przez pracujących na miejscu zdarzenia strażaków wynika, że podczas mechanicznego zbioru porzeczki mężczyzna wpadł pod kombajn. Współpracownik osoby poszkodowanej podjął próbę wydostania mężczyzny, która zakończyła się sukcesem. Następnie poszkodowany został przekazany pod opiekę ZRM. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pomogli zespołowi medycznemu w transporcie poszkodowanego na noszach przez pole do karetki.

[ZT]223878[/ZT]

 

(rs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%