Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu stalowowolskiego odpowiedzą przed sądem za uszkodzenie miejskiej instalacji przestrzennej na Placu Wolności w Nisku.
Pod koniec października podczas nocnego patrolu mundurowi zauważyli, że podświetlany napis „Nisko” został poważnie uszkodzony. Zniszczone były przede wszystkim elementy oświetlenia. Sprawą zajęły się służby, zabezpieczając miejsce zdarzenia i gromadząc materiał dowodowy.
Dalsze ustalenia prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nisku doprowadziły do wytypowania sprawców. Okazali się nimi dwaj nastolatkowie z powiatu stalowowolskiego. Obaj zostali zatrzymani, a następnie przedstawiono im zarzuty.
Za umyślne zniszczenie mienia grozi im nawet do pięciu lat więzienia.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
GITD wycofuje się z planów przeniesienia fotoradar
To zasługa tej groźniej miny agnieszki 🤣🤣🤣
Kaya
13:06, 2025-11-26
Ptasie piękności na wystawie w Sandomierzu
Fajowo, znowu będzie na zdjęciu sternik. Przecież nie przegapi takiej okazji. A może cały aktyw partii chłopskiej.
Iza
10:28, 2025-11-26
Tarnobrzescy policjanci patrolują tory. I apelują...
Bareja by lepiej nie wymyślił....:)
irek
10:12, 2025-11-26
Hodowcy gołębi pocztowych podsumowali sezon
Panie prezesie konieczny. Hodowcy są w szoku że rywalizacja o tytuł Supermistrza była w takiej formie a nie w tej jak ustalili ją delegaci. Czy nie jest tak po ludzku Panu wstyd za takie zagrywki ? 👎👎
Hodowca z Tarnobrzeg
09:34, 2025-11-26