Zamknij

Dodaj komentarz

Wypadek na DK nr 9 w Klimontowie. Droga jest zablokowana

rs 15:12, 03.12.2025 Aktualizacja: 15:44, 03.12.2025
Skomentuj Wypadek na DK9 w Klimontowie. Fot. PSP Sandomierz Wypadek na DK9 w Klimontowie. Fot. PSP Sandomierz

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 9 w miejscowości Klimontów w powiecie sandomierskim. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. 

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb około godziny 14.20. Wynikało z niej, że w Klimontowie na drodze krajowej nr 9 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

– Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren akcji. Kierujący działaniami ratowniczymi w rozpoznaniu ustalił, że pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby. Droga krajowa nr. 9 na chwilę obecną całkowicie zablokowana. Brak osób poszkodowanych Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatorów w pojazdach - poinformował mł. kpt. Dominik Górecki, rzecznik prasowy PSP w Sandomierzu.  

Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy z PSP i OSP.

– Według naszych ustaleń 20-latek kierujący osobową hondą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do znaku "Stop" i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej ciężarówce marki Skania, kierowanej przez 52-latka, jadącej w kierunku Łoniowa. Obaj mężczyźni podróżowali sami. Byli trzeźwi - mówi asp. Iwona Paluch, oficer prasowy sandomierskiej policji. 

Z informacji przekazanej przez policję przed godziną 16 wynika, na trasie nie ma już utrudnień w ruchu. 

[ZT]228201[/ZT]

 

(rs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%