Zamknij

Niebezpieczny pożar budynku i samochodu w gminie Jeżowe. Obok znajdował się skład drewna [zdjęcia]

KR 11:15, 16.12.2019 Aktualizacja: 11:28, 16.12.2019
Skomentuj

W nocy z soboty na niedzielę w przysiółku Okolisko w miejscowości Jeżowe (powiat niżański) zapalił się budynek gospodarczy, w którym znajdował się samochód osobowy. W jego wyniku pojazd spłonął doszczętnie.

Około godz. 1:30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku na jednej z posesji w Jeżowem Okolisku. Po przyjeździe na miejsce zastępów z JRG Nisko, OSP Jeżowe, OSP Nowosielec oraz OSP Cholewiana Góra okazało się, że w budynku był samochód osobowy i co ważne, obok znajdował się skład drewna. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się szybko opanować ogień, by nie przeniósł się na wspomniany skład. 

W wyniku tego pożaru nikt nie ucierpiał.

Fot. OSP Jeżowe

(KR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%