Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Tarnobrzeg/Grębów. Strażacy walczyli ze skutkami intensywnych opadów [zdjęcia]

KR 08:48, 14.10.2020 Aktualizacja: 05:50, 06.10.2025
Skomentuj Tarnobrzeg/Grębów. Strażacy walczyli ze skutkami intensywnych opadów [zdjęcia]

Kilkudniowe opady deszczu dały się we znaki mieszkańcom Tarnobrzega. W bloku przy ulicy Kopernika 23 zalana została wczoraj piwnica. Przybyli na miejsce strażacy wypompowali z niej wodę. Dziś rano pracowali również ochotnicy z Grębowa.

Wczoraj przed godz. 23 strażacy zostali wezwani do zalanej piwnicy w bloku przy ul. Kopernika 23. Przy pomocy pompy zastęp z JRG Tarnobrzeg odprowadził wodę.

Zobacz także:

- Tarnobrzeg. Kto zostawił gotówkę w bankomacie?

- Tarnobrzeg. Nie weszli na ślub, bo... nie mieli maseczek

- "Stalowa Wola - tu chce się wracać, tu chce się żyć!". Zobaczcie jak miasto zachęca do powrotu

Z kolei dziś rano OSP w Grębowie została zadysponowana do zlanej posesji na terenie miejscowości.

Interwencje strażaków po opadach deszczu - 7 zdjęć

Fot. Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Fot. Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego Fot. Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego Fot. OSP Grębów Fot. OSP Grębów Fot. OSP Grębów Fot. OSP Grębów 

(KR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%