::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9389"}
Kordian, wykonujący muzykę stanowiącą połączenie disco polo z folkiem góralskim, rozpoczął blok koncertów zaproszonych gości. Zaśpiewał między innymi: „Góraleczkę jak ze snu”, „Dziewczynę z gór” i „Tańcz, kochanie”. Do wspólnego tańca wokalista namówił panie z zespołu Gorzyczanie w gminy Samborzec. Do rąk niektórych osób zgromadzonych przed sceną trafiły płyty formacji.
Na zakończenie członkowie zespołu zrobili sobie z publicznością wspólne zdjęcie. Na bis zabrzmiała między innymi piosenka „Góralu, czy ci nie żal”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Taniej nad Jezioro Tarnobrzeskie dla sąsiadów?
A czy Misiu Yogi z Nowej Dęby jeżdzi nad Jezioro ? Dla niego bilet proszę podnieść 10-krotnie
Mietek
10:09, 2026-03-03
Starosta wydał pozwolenie na budowę masztu
Jak to szło? nie słowa a czyny? xD
nok
09:24, 2026-03-03
Łukasz Nowak powołany do Prezydenckiej Rady Samorządu T
Super! Gratulacje.
Adaj
09:16, 2026-03-03
Starosta wydał pozwolenie na budowę masztu
sami wybraliście burmiszcza celebrytę szumu dużo robi nie dopilnowane remonty ulic trwa wymiana tablic z nazwami ulic wykonują to chyba niewidomi krzywe maszty a tablice chyba wiatr ustawia to jest wizytówka miasta tam gdzie remonty były wogóle brak tablic rada miasta zatwierdza nazwę drogi dojazdowej do budowanego Lidla tylko że to jest własność prywatna i wg burmiszcza miała odciążyć ruch na ulicy Kwiatkowskiego ciekawe jak bo nie ma z nią połączenia , ciekawe jak wygląda wykorzystanie osiedla budek dla jeży w Piszczelach
xxxx
08:40, 2026-03-03