W najnowszym numerze

Zamknij

Dodaj komentarz

Co w najnowszym numerze Tygodnika Nadwiślańskiego? – 25 czerwca 2026

Autopromocja 19:33, 24.06.2026 Aktualizacja: 16:40, 24.06.2026
Skomentuj Co w najnowszym numerze Tygodnika Nadwiślańskiego? – 25 czerwca 2026 Od 25 czerwca w sprzedaży jest nowe wydanie \"Tygodnika Nadwiślańskiego\" (nr 26/2026).

Od 25 czerwca w sprzedaży jest nowe wydanie "Tygodnika Nadwiślańskiego" (nr 26/2026). Na pierwszej stronie piszemy o tym, że mieszkańcy bloku przy ulicy Kwiatkowskiego 3 A w Tarnobrzegu mają już serdecznie dość. Nie chcą dłużej mieszkać w zawilgoconym od piwnic budynku, nie chcą ponosić zdrowotnych konsekwencji imponujących „hodowli” grzyba w piwnicach. Mówią, że skoro nikt nie jest w stanie im pomóc, pójdą do sądu, by tam domagać się poważnego potraktowania. Ponadto znajdziecie artykuł o tym, że niedzielne burze, które przeszły nad częścią powiatu sandomierskiego, przyniosły nie tylko intensywne opady deszczu, ale także gradobicie. Żywioł wyrządził poważne szkody w sadach oraz na polach uprawnych w ogrodniczych gminach Obrazów i Samborzec. Także gwałtowna nawałnica, która przetoczyła się w poniedziałek nad Stalową Wolą, doprowadziła do paraliżu miasta.

Ponadto w najnowszym numerze:

Po co mordować pszczoły? – Leszek Krzemiński z gm. Baranów Sandomierski hoduje pszczoły od kilkudziesięciu lat. Jak mówi, z takim barbarzyństwem spotkał się pierwszy raz

Lody za „pasek” – W Tarnobrzegu i Stalowej Woli uczniowie, którzy otrzymają świadectwa z czerwonym paskiem, mogą także liczyć na darmowe lody

Kwadratura wody – Do dużej części mieszkańców gm. Grębów dociera zamiast krystalicznie czystej wody zanieczyszczony szlam. O ile w ogóle dociera

Na ratunek bezcennym skarbom – Dziesięć zabytkowych obiektów z naszego regionu otrzymało duże środki na prace konserwatorskie

Przewrót w „Siarkowcu” – Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Siarkowiec” w Tarnobrzegu odwołało z funkcji prezesa Augustyna Turka, a także jego zastępcę Jacka Foca

Otwarto Centrum Geriatrii – W Staszowie oficjalnie rozpoczęło działalność Świętokrzyskie Centrum Geriatrii

Kapłaństwo w kryzysie powołań – Przemysław Kotuła był jedynym kandydatem do kapłaństwa, który w tym roku ukończył formację w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu

I wiele więcej...

Czytaj w papierowym lub elektronicznym wydaniu

Tygodnika Nadwiślańskiego:

(Autopromocja)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%