Pobicie i rozbój na terenie Parku Dzikowskiego

1

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie i dokonanie rozboju. 18-letni sprawcy, którzy pobili i okradli jednego z pokrzywdzonych zostali objęci dozorem Policji. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 12.

Trzech mieszkańców Tarnobrzega wkrótce odpowie przed sądem. Są oni podejrzani o pobicie trzech młodych mężczyzn i kradzież telefonu komórkowego o wartości 600 złotych.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w piątek przed godz. 23. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że trzej młodzi mężczyźni będąc na terenie parku dzikowskiego, zostali zaatakowani przez nieznanych sprawców. Napastnicy pobili ich, jednemu z pokrzywdzonych ukradli telefon komórkowy. Po zdarzeniu uciekli w nieznanym kierunku.

Na podstawie uzyskanych informacji oraz zeznań świadków i analizy monitoringu miejskiego wytypowani zostali sprawcy przestępstwa. Policjanci zapukali do ich mieszkań. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 18-lat. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnej izbie zatrzymań, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Podczas przeszukania funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon. Za dokonanie rozboju grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Źródło: Policja

Share.

1 komentarz

  1. djasiek573 on

    I doładować im z górnej półki..Wyeliminować śmieci ze społeczeństwa na najbliższe 12 lat.