Pędziła ponad 130 km/h w terenie zabudowanym! 21-latka straciła prawo jazdy

0

W ubiegły weekend sandomierscy policjanci odebrali czterem kierowcom uprawnienia z powodu przekroczenia prędkości. Rekordzistka jechała ponad 80 km/h za szybko.

21-latka, mieszkanka Ćmielowa (powiat ostrowiecki), jadąca samochodem osobowym marki audi, została skontrolowana w miejscowości Łukawa (powiat sandomierski) przez patrol policji. Prędkościomierz zmierzył pędzącemu pojazdowi prędkość wynoszącą 133 km/h. Zdarzenie miało miejsce w terenie zabudowanym dlatego młoda kobieta straciła prawo jazdy.

Zobacz także:
– Libacja w czasie zarazy. Mieszkańcy Nowej Dęby ukarani
– Koronawirus – mandaty za podróżowanie. Kiedy i jak można jechać samochodem?
– Chorą pielęgniarkę z Tarnobrzega wypisano ze szpitala zakaźnego, bo „miejsce jest potrzebne”

Oprócz nowych zadań, związanych obostrzeniami wprowadzonymi w czasie epidemii koronawirusa, oczywiście nie zapominamy o naszych podstawowych obowiązkach i priorytetach związanych z bezpieczeństwem na drodze. Dlatego apelujemy do kierowców, by nie przekraczali prędkości. Nie jesteśmy na drodze jedynie w celu sprawdzania ilości osób przemieszczających się w pojazdach lub komunikacji miejskiej, lecz policjanci także kontrolują prędkość pojazdów na drogach – tłumaczy  sierż. sztab. Paulina Kalandyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Share.

Comments are closed.