reklama
Poranny wypadek na DK9 w Jadachach. 36-letnia kobieta trafiła do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Poranny wypadek na DK9 w Jadachach. 36-letnia kobieta trafiła do szpitala [zdjęcia]

0
1 z 7

Dziś rano na drodze krajowej numer 9 w Jadachach (gm. Nowa Dęba) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają do godz. 11.

W poniedziałek, 29 listopada rano, w miejscowości Jadachy, na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 9 z drogą powiatową w kierunku Tarnobrzega, doszło do zderzenia dwóch osobówek.

O godzinie 8:20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Jadachy doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policji wynika, że 42-letni mężczyzna kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się ze skodą. 36-letnia kobieta, trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy – poinformowała oficer prasowa tarnobrzeskiej policji, podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Zobacz także: 
– Pchli Targ w Tarnobrzegu znów przyciągnął tłumy ludzi [zdjęcia]


Na miejsce zadysponowany został patrol policji, trzy zastępy straży pożarnej z Tarnobrzega, Nowej Dęby i druhowie z OSP Jadachy oraz karetka pogotowia.
Policjanci ustalili, że oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Ruch prowadzony jest wahadłowo, a utrudnienia potrwają do godziny 11.

1 z 7

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.