Pow. staszowski. Zbiórka chętnych do udziału w poszukiwaniach zaginionej kobiety - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Pow. staszowski. Zbiórka chętnych do udziału w poszukiwaniach zaginionej kobiety

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie poszukują zaginionej 80-latki, mieszkanki Połańca. Funkcjonariusze apelują do mieszkańców miasta o pomoc w poszukiwaniach kobiety.

Janina Kłosińska wyszła z domu w piątek, 19 listopad, w godzinach porannych i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zobacz także:
– Staszów. 18-latek kradł ze sklepu elektronarzędzia i wyrzucał je przez ogrodzenie

Od trzech dni trwa akcja poszukiwawcza. Dziś do Połańca ma przyjechać specjalna jednostka ze skanerem, by sprawdzić dno rzeki Czerna. Ponadto w poszukiwaniach uczestniczą dwa drony.

O godz. 15. została ogłoszona zbiórka przy kościele św. Marcina dla wszystkich chętnych mieszkańców Połańca, którzy zechcą włączyć się w poszukiwania 80-latki.

Rysopis zaginionej: około 170cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, koloru ciemnego, oczy koloru niebieskiego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Staszowie, ul. Armii Krajowej 10 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 804 92 00, 47 804 92 05 lub 112.

Zostaw odpowiedź