Poważny wypadek na drodze Stalowa Wola – Tarnobrzeg, kierowca zakleszczony w pojeździe - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Poważny wypadek na drodze Stalowa Wola – Tarnobrzeg, kierowca zakleszczony w pojeździe

0

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze wylotowej ze Stalowej Woli, w kierunku Tarnobrzega. W zdarzeniu ucierpiał 47-letni kierowca opla. Droga wojewódzka nr 871 jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Dziś, około godz. 9:30 pomiędzy Stalową Wolą i Tarnobrzegiem, na drodze wojewódzkiej nr 871 doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-latek kierujący oplem corsą, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Daf. W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy zjechał do rowu. Kierowca opla był zakleszczony. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku.

Zobacz także:
– Pożar w Knapach wciąż trwa [zdjęcia]

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy – od strony Stalowej Woli w kierunku Sandomierza, natomiast od strony Tarnobrzega w kierunku miejscowość Grębów i Trześń. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13. Fot. KPP Stalowa Wola

Udostępnij

Zostaw odpowiedź